تبلیغات شما اینجا پکیج تصفیه فاضلاب طراحی سایت
بستن تبلیغات [X]
اشکال چاپ عکس

اشکال برگه چاپ عکس

هر کس در ادامه دستیابی یک عکس(چاپ عکس) کیفیت خوب و به یادماندنی و خوشگل است و لازمه این موردها رعایت چندین اصول در عکاسی و چاپ تعیین صفحه و جوهر هست .

هنر عکس برداری و همینطور به کارگیری از یک دوربین کیفیت بالا و ماهر کارداران خلق و خوی یک عکس کیفیت عالی و رعایت او‌لین اصل در تولید چاپ عکس کیفیت خوب است . اصول عکس برداری یک هنری هست که علاوه بر استعداد نیازمند چند مهارت در‌این فن میباشد . که ما درین مقاله گونه های برگه چاپ عکس قصد نداریم به صورت تخصصی به آن بپردازیم .

پس چنانچه در حیث دارید با اشکال ورقه چاپ عکس و نوع های متنوع گونه های صفحه عکس برای نصب روی شاسی آشنا گردید در پی با ما همراه شوید

اصل دوم در ساخت یک عکس کیفیت بالا گزینش یک لابراتوار و یک چاپخانه دارای اعتبار و کیفیت خوب میباشد هرچه که شما یک عکس کیفیت خوب را تولید بکنید اما اساسا دوم که تعیین یک چاپ باکیفیت بوسیله یک لابراتوار کیفیت خوب با منفعت گیری از دستگاه های توسعه یافته و مجهز و منحصر به فرد به چاپ عکس هست نکنید نمی توانید یک عکس کیفیت عالی را داشته باشید .

اصل سوم که کانون اعتنا و مقاله ما درخصوص گونه های برگه چاپ عکس می‌باشد تنوع قصد داریم در‌این مقاله گونه های ورقه عکس , تنوع و مزیت و معایب محصول های گوناگون صفحه عکاسی را برای شما ابلاغ بکنیم . شما اساسا سوم می بایست بسته به گونه عکس و انگیزه شما از چاپ عکس و این که چه نکاتی برای شما مهم هست بایستی ورقه دلخواه خودتان را گزینش بکنید .

در حوزه محصول صفحه چاپ عکس و شاسی بایستی این نکته را به شما گوش زد بکنم که تنوع فراوان متعددی در این سو موجود است و ما کارایی کردیم در‌این مقاله بصورت به طور کامل تخصصی و بی آلایش مزیت ها و تفاوت ها را برای شما ابلاغ بکنیم که براحتی بتوانید براساس عکس خویش محصول صفحه دلخوه خودتان را تعیین بکنید .

کاغذهای متمایز موجود است که هر یک مزیت و معایب منحصربه‌فرد به خودشان را دارا هستند حساس ترین و پرکاربرترین این جور کاغذها مشتمل بر موردها تحت می‌باشد :

· صفحه عکس گلاسه درخشان

· صفحه عکس لاستر مبهوت

· برگه عکس سیلک

· ورقه متالیک

۱ - صفحه گلاسه درخشان ( Glossy )

ورقه عکس درخشان جز لبریز مصرف ترین گونه های کاغذهای همگانی عکاسی هست و بیشتر مردمان این جور برگه را برای گزینش چاپ عکس خویش به کار گیری می نماید . ورقه عکس گلاسه درخشان براحتی قابل تشخیص میباشد ( به منجر برق زدن برگه در معرض فروغ و روشنایی )

از این گونه برگه برای طراح های خنده رو و متنوع توصیه میشود . درخشش نور و روشنایی درین مدل برگه به راحتی به دیده میاید و همین سبب ساز محبوبیت و جذب اشخاص بدین ورقه است . از این دسته عکس برای شغل های عروسی در برخی مورد ها دیگر استعمال می شود .

صفحه گلاسه درخشان بشدت به اثر انگشت دارای اهمیت می‌باشد و در حالتی‌که اهل نگهداری از عکس های خویش نیستید و یا این که درصورتی که قرار است در گالری هایی سوای حفظ کننده قرارش بدهید به هیچ عنوان این دسته برگه را سفارش نمی کنیم . برگه گلاسه درخشان بیشتر برای اشخاصی که رغبت دارا‌هستند منعکس شدن نوروروشنایی را در درون آن تماشا بکنند این جور صفحه برای آن ها زیاد جذابیت داراست و چه بسا هنگامی شما این مدل برگه را در معرض فروغ و روشنایی قرار میدهید براحتی می تونید فلزات درخشان را باطن این جور ورقه تماشا بکنید .

درخشان بودن این گونه ورقه سبب ساز می شود عکس هایی که از کیفیت و مطلوبیت متعددی برخوردار نمی باشند با براقیت این گونه برگه ضعف ها مو جود در عکس را پوشش بدهد و به

۲ - برگه عکس متحیر یا این که لاستر ( Lustre )

صفحه عکس متحیر یا این که لاستر جز پرکاربردترین و لبریز مصرف ترین گونه های کاغذهای عکاسی میباشد به همین منظور از این گونه کاغذها بیشتر برای مصارف صنعتی و تجاری مورد استعمال قرار میگیرد . عوارض بخش اعظمی متعددی بر طبق به کار گیری از صفحه کدر یا این که لاستر موجود است و قسمتی این عارضه ها این است که اولا هیچ براقیتی ندارد و نکته دوم در قبال کثیفی و اثر انگشت زیاد مقاوم است و همینطور هزینه این دسته کاغذها نسبت به بقیه گونه های کاغذهای عکاسی مطلوب خیس و ارزان خیس است . افرادی که قصد دارا‌هستند بایگانی عکس های خانوادگی با هزینه قلیل و با ماندگاری خوب را ساخت بکنند ما این جور صفحه را سفارش میکنیم .

صفحه لاستر منعکس شدن فروغ و روشنایی در آن ها حادثه نمی افتد و بافت های ماسه ای دارا‌هستند و کنتراست رنگی زیاد خیر و خوبی درین مدل کاغذها به وجود می‌آید و برای شغل های مشکی و تیره جلوه دوچندان متعددی به آن بخشیده می شود . ماندگاری این مدل کاغذها به نسبت ارزش ها آن ها مضاعف بالا میباشد و در جمهوری اسلامی ایران مضاعف کاربرد داراست .

به دلیل این‌که میزان فلزات درخشان درین جور صفحه ذیل میباشد برای تصاویری که به‌دنبال چاپ و چشم شدن جزئیات باشید این مدل صفحه پیشنهاد نمیشود و همین علت سبب ساز می شود عکس های بی کیفیتی که با این دسته برگه به چاپ میرسد ضعف های عکس در آن کمتر چشم بشود .

۳ - برگه عکس سیلک ( Silk )

گونه دیگر کاغذهای عکاسی برگه سیلک یا این که به اصطلاح برگه ابریشمی می‌باشد . این مدل برگه جز پرمصرف ترین و پرکاربردترین دسته کاغذهای عکاسی و بخصوص لابراتوارها میباشد . کنتراست و وضوح در‌این دسته برگه ها بشدت بالا و از کیفیت زیاد مطلوبی برخوردار هست و از این جور برگه ها برای چاپ عکس های رشته و ای و بخصوص از این مدل عکس ها برای چاپ شاسی بوسیله لابراتوارها مورد به کارگیری قرار می گیرد . این مدل ورقه برای عکاسان ماهر که قصد ندارند هزینه متعددی بکنند زیاد سفارش میشود .

برگه سیلک در میان برگه گلاسه کدر و درخشان هست و رنگ ها بکار رفته برروی ورقه سیلک مضاعف زنده و به اصطلاح شارپ میباشد . زمانی شما این برگه را لمس می‌کنید چغل بودن و بافت های درشت آن را حس می‌کنید . مهم‌ترین ویژه گی برگه سیلک این است که اثر انگشت برروی این برگه برجای نمی ماند . ماندگاری ورقه سیلک فراوان بالا و مناسب میباشد و سفارش ما در چاپ عکس و چاپ عکس فوری و ارزان این نوع کاغذها است و از کیفیت چاپ فراوان بالایی برخوردار میباشد .

۴ - صفحه متالیک ( Metallic )

ورقه عکس متالیک جز لاکچری ترین و به اصطلاح گران‌قیمت ترین گونه صفحه عکاسی می‌باشد زیراکه فلزات درخشان بکار رفته در آن همچون نقره زیاد بالا میباشد و همین فرمان باعث می شود بشدت ظاهری درخشان و دوچندان واضح داشته باشد . کیفیت چاپ عکس در کاغذمتالیک بقدری بالا می‌باشد که میتوانید ریزترین و با جزئیات ترین چه بسا یک نقطه در یک عکس را بخوبی تماشا بکنید و از این جهت برای چاپ عکس روی شاسی زیاد هم مطلوب هست . وضوع و شفافیت و براقیت در‌این مدل ورقه عکس باعث می شود شم فرمائید تصویر شما سه بعدی می‌باشد . بدین خاطر برای عکس های بشدت کیفیت عالی که به وسیله دوربین های کیفیت بالا گرفته شده‌است از این مدل برگه به کار گیری می شود . صفحه متالیک از ایستادگی فراوان بالایی در مقایسه با ورقه گلاسه درخشان شامل است.


ن : بیانی
ت : يکشنبه 19 مرداد 1399
جهت اطلاع از کد های قالب و ویــــرایش قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.

نام :
وب :
پیام :
4+2=:
 
(بارگزاري مجدد)