تبلیغات شما اینجا پکیج تصفیه فاضلاب طراحی سایت
بستن تبلیغات [X]
چاپ دیجیتال کارت ویزیت سام

اشکال برگه چاپ عکس

هر کس در ادامه دستیابی یک عکس(چاپ عکس) کیفیت خوب و به یادماندنی و خوشگل است و لازمه این موردها رعایت چندین اصول در عکاسی و چاپ تعیین صفحه و جوهر هست .

هنر عکس برداری و همینطور به کارگیری از یک دوربین کیفیت بالا و ماهر کارداران خلق و خوی یک عکس کیفیت عالی و رعایت او‌لین اصل در تولید چاپ عکس کیفیت خوب است . اصول عکس برداری یک هنری هست که علاوه بر استعداد نیازمند چند مهارت در‌این فن میباشد . که ما درین مقاله گونه های برگه چاپ عکس قصد نداریم به صورت تخصصی به آن بپردازیم .


ن : بیانی
ت : يکشنبه 19 مرداد 1399

داده های مهمی که می بایست در کارت ویزیت درج شود

درج برخی از داده ها روی کارت ویزیت حتمی است . به‌این مفهوم که در صورت کمبود این داده ها و یا این که خطا بودن آنان , کارت ویزیت به کارتی بی‌اثر تبدیل خواهد شد . از جمله‌ی این داده ها می‌توان به اسم و نام و نشان صاحب و مالک کارت , تخصص , سمت شغلی و داده ها تماس اشاره نمود .

داده های مندرج روی کارت ویزیت برای آن است که تولید رابطه با مالک کارت را تسهیل نماید . براین اساس در جايگاه نخستین بایستی اسم فرد واقعی یا این که حقوقی صاحب و مالک کارت به‌درستی روی آن متن شود . غالبا این اسم با فونتی بزرگ‌تر و گوناگون پباده سازی میگردد ; تا بیشتراز از دیگر داده ها چشم شود . نکته حائض اهمیت دیگر که به هنگام پباده سازی کارت ویزیت بایستی به آن اعتنا کرد گزینش صحیح اسم است . مثلا لزومی ندارد نام شناسنامه‌ای فرد روی کارت متن شود . چراکه اکثری از اشخاص عشق دارا‌هستند در حوزه کاری خویش با اسم مستعار شناخته شوند .

.
ن : بیانی
ت : چهارشنبه 31 ارديبهشت 1399
جهت اطلاع از کد های قالب و ویــــرایش قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.

نام :
وب :
پیام :
4+2=:
 
(بارگزاري مجدد)